Paletowe

Ptp/s

Wózek paletowy z wejściem bocznym i stałą platformą

LI-ION

24 V

Napięcie

2.5 t

Max udźwig

Produktywność, bezpieczeństwo i innowacyjność

Elektryczny wózek paletowy PTP/S doskonale nadaje się do załadunku/rozładunku, kompletacji zamówień oraz krótkich, średnich i długich transportów wewnętrznych. Wyposażony w stałą platformę z bocznym wejściem, został zaprojektowany w celu maksymalizacji wydajności, bezpieczeństwa i komfortu kierowcy. Oferuje również najlepszą w swojej klasie kontrolę.

Podobnie jak reszta naszego asortymentu, PTP/S został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Stała platforma i niski stopień zapewniają dodatkową ochronę i wygodę.

Inne innowacyjne funkcje tego wózka obejmują opatentowany system TDS. Zapewnia to maksymalną przyczepność koła napędowego, niezależnie od ciężaru ładunku, co zwiększa bezpieczeństwo operatora. Tylne koła samonastawne ze zintegrowaną amortyzacją maksymalizują stabilność, a zmienne tłumienie automatycznie dostosowuje się do warunków jazdy.

Dzięki dostępnym modelom z wbudowanym, w pełni zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym i kompaktowym wymiarom wózka, PTP/S jest trwałym, wydajnym towarzyszem w intensywnych, wielozmianowych operacjach.

Specyfikacje

MODELNOMINAL CAPACITY (KG)LOAD CENTRE (MM)TRUCK WIDTH (MM)
PTP/S 2002000600740
PTP/S 2502500600740