Elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą

Elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą serii FB/FTB i FHB

Odkryj naszą ofertę elektrycznych wózków widłowych: zaprojektowanych do różnych celów, wszystkie z tą samą światowej klasy ergonomią. Od logistyki po produkcję — nasze modele z serii FB/FTB i FHB są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Elektryczne

Przeciwwaga na 3-4 koła

FB/FTB to najnowsza aktualizacja naszej gamy elektrycznych wózków z przeciwwagą. Dzięki zaawansowanej gamie funkcji i aplikacji jest doskonałą opcją dla osób poszukujących pojazdu, który jest zwinny, inteligentny i trwały.

LI-ION

48 V

Napięcie

2.0 t

Max udźwig
Elektryczne

Przeciwwaga na 4 koła

Ten elektryczny wózek widłowy FHB zapewnia responsywne, ergonomicznie zaprojektowane elementy sterujące, wyraźny widok dookoła i zaawansowany układ kierowniczy na wszystkie koła.
LI-ION

80 V

Napięcie

3.5 t

Max udźwig
Elektryczne

Przeciwwaga na 4 koła

Ten elektryczny wózek widłowy FHB został zbudowany w celu poprawy ogólnej wydajności dzięki łatwemu sterowaniu.

LI-ION

80 V

Napięcie

5.5 t

Max udźwig
Elektryczne

Przeciwwaga na 4 koła

Idealne rozwiązanie do transportu ciężkich towarów we wszystkich obszarach zastosowań. Dbałość o każdy szczegół, kreatywność i wiedza techniczna zastosowana podczas projektowania i rozwoju FHB60-120(H)(/9)-E1 są widoczne w funkcjach i konstrukcji wózka, który łączy w sobie zdolność podnoszenia ciężkich ładunków z bardzo kompaktowa i solidna rama z łatwością prowadzenia, wyjątkową możliwością dostosowania wydajności i maksymalnym komfortem operatora.
ELECTRIC

96 V

Napięcie

12 t

Max udźwig