Elektryczne

Elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą

Odkryj naszą gamę elektrycznych wózków widłowych: zaprojektowanych do różnych celów, wszystkie z tą samą światowej klasy ergonomią.

Kluczowe cechy

Kluczowe korzyści

Zastosowanie/Użycie

Silnikowe

Silnikowe wózki widłowe z przeciwwagą

Nasza rodzina silników Diesla i LPG pozostaje niekwestionowanym liderem w technologii silników z czystym powietrzem. W połączeniu z naszą tradycją solidnej, niezawodnej konstrukcji zapewniamy więcej czasu poświęconego na pracę i mniej na konserwację.

Kluczowe cechy

Kluczowe korzyści

Od standardowego pakietu oświetlenia, który obejmuje dwa przednie światła robocze LED, po brak poprzeczek w dachu ochronnym i specjalnie zaprojektowany maszt, konstrukcja wózka widłowego zapewnia lepszą widoczność we wszystkich kierunkach podczas pracy.

Zastosowanie

Pickers

Order Pickers

Dzięki różnym wysokościom kompletacji i ładowności wózki do kompletacji zamówień TCM nadają się do wszystkich rodzajów operacji komisjonowania. Te niskopoziomowe wózki do kompletacji zamówień gwarantują wysoką produktywność i wydajność.

Kluczowe cechy

Kluczowe korzyści

Zastosowanie

Paletowe

Wózki paletowe

Zarządzaj ładunkami palet z mocą i łatwością. Przez cały czas — od hali produkcyjnej po ciężkie środowiska przemysłowe — znajdziesz wózek TCM zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach. Dzięki zaawansowanej technologii i ergonomii nasza rodzina wózków niskiego podnoszenia wykona pracę w każdych warunkach.

Kluczowe cechy

Kluczowe korzyści

Zastosowanie

Wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania serii TCM RT oferują komponenty wysokiej jakości w połączeniu z wiodącą w branży ergonomią operatora i wydajnością wózka. Seria RT oferuje wózki wysokiego składowania o udźwigu od 1,2 do 2,5 tony z szeroką gamą masztów, które mogą osiągnąć wysokość podnoszenia do 12,1 metra przy zachowaniu optymalnego udźwigu.

Kluczowe cechy

Kluczowe korzyści

Zastosowanie

Wózki widłowe

Wózki widłowe

Wózki widłowe idealnie nadają się do szybkiego i bezpiecznego transportu palet z punktu A do punktu B, ale mogą również podnosić ładunki na podwyższone platformy. TCM oferuje idealne rozwiązanie dla każdej odległości transportowej lub wysokości podnoszenia.

Kluczowe cechy

Kluczowe korzyści

Zastosowanie