Paletowe

Llr

Wózek paletowy stojący

LI-ION

24 V

Napięcie

3.0 t

Max udźwig

Kompaktowy i zwrotny

TCM LLR to wózek widłowy niskiego podnoszenia przeznaczony do transportu wewnętrznego w ciężkich operacjach przemysłowych. Wózek jest idealny do długich cykli i przepływu ciężkich towarów. Ten wolnostojący wózek widłowy z niskim podnoszeniem ma szeroką gamę konfigurowalnych opcji, które pozwalają z łatwością obsługiwać ładunki w konfiguracjach o różnych rozmiarach. Wersje LLR zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, łatwość obsługi i komfort — ta ciężarówka jest idealnym partnerem do intensywnych operacji.

Przedział operatora wózka widłowego ma dobrze rozmieszczone, łatwo dostępne elementy sterujące i wspomaganie kierownicy, aby zminimalizować zmęczenie operatora podczas długich zmian. Ergonomiczna, naturalna pozycja stojąca, z pełną ochroną operatora wewnątrz podwozia, zapewnia widoczność we wszystkich kierunkach podczas jazdy w dowolnym kierunku. Wersja stojąca tego wszechstronnego transportera umożliwia operatorowi przyjęcie ergonomicznej pozycji podczas pracy. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że LLR idealnie nadaje się do ciasnych przestrzeni.

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań wideł, LLR z łatwością radzi sobie z niemal każdym możliwym ładunkiem w ciężkich zastosowaniach.

Specyfikacje

MODELNOMINAL CAPACITY (KG)LOAD CENTRE (MM)TRUCK WIDTH (MM)
LLR20-N22000600940
LLR30-N23000600940