Paletowe

Ptf

Wózek paletowy z platformą kierowcy

LI-ION

24 V

Napięcie

2.5 t

Max udźwig

Zaprojektowany z myślą o doskonałej kontroli, komforcie, bezpieczeństwie i wydajności

Elektryczny wózek paletowy PTF ze składaną platformą jest przeznaczony do bardzo wydajnego załadunku/rozładunku, kompletacji zamówień oraz krótkich, średnich i długich transportów wewnętrznych.

Ten wózek oferuje elastyczne sterowanie, z możliwością podnoszenia lub opuszczania platformy i barierek bocznych, aby spełnić różne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i praktyczności. Zmiany te można szybko zastosować w celu wydajnego przejścia między operacjami magazynowymi i transportowymi, zwiększając czas sprawności operacyjnej.

Innowacyjna konstrukcja wózka obejmuje opatentowany system TDS zapewniający maksymalną przyczepność koła napędowego niezależnie od masy ładunku, co zwiększa bezpieczeństwo operatora niezależnie od tego, co transportuje. Stabilność wózka jest zawsze maksymalizowana dzięki tylnym kółkom samonastawnym ze zintegrowaną amortyzacją oraz zmiennemu tłumieniu, które automatycznie dostosowuje się do warunków jazdy.

Dzięki dostępnym opcjom wbudowanego, w pełni zintegrowanego akumulatora litowo-jonowego i kompaktowym wymiarom wózka, PTF jest trwałym, wydajnym towarzyszem w intensywnych, wielozmianowych operacjach.

Specyfikacje

MODELCAPACITY (KG)LOAD CENTRE (MM)TRUCK WIDTH (MM)
PTF 2002000600740
PTF 2502500600740