Paletowe

Ptp/r

Wózek paletowy z wejściem tylnym i stałą platformą

LI-ION

24 V

Napięcie

2.5 t

Max udźwig

Priorytetowo traktuj bezpieczeństwo i produktywność dzięki innowacyjnym funkcjom produktu

Elektryczny wózek paletowy PTP/R ze stałą platformą z tylnym wejściem zapewnia bezpieczeństwo, wydajność, komfort kierowcy i najlepszą w swojej klasie kontrolę. Idealnie nadaje się do załadunku/rozładunku, kompletacji zamówień oraz krótkich, średnich i długich transportów wewnętrznych.

Podobnie jak reszta naszego asortymentu, PTP/R został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Stała platforma i niski stopień zapewniają dodatkową ochronę i wygodę. (Opcjonalny system ochrony stóp automatycznie spowalnia/zatrzymuje wózek, jeśli stopa kierowcy znajduje się poza platformą.)

Ten wózek ma szereg innych innowacyjnych funkcji, w tym opatentowany system TDS. Zapewnia to maksymalną przyczepność koła napędowego, niezależnie od ciężaru ładunku, co zwiększa bezpieczeństwo operatora. Stabilność maksymalizują tylne koła samonastawne ze zintegrowaną amortyzacją oraz zmienne tłumienie, które automatycznie dostosowuje się do warunków jazdy.

Dzięki dostępnym modelom z wbudowanym, w pełni zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym i kompaktowym wymiarom wózka, PTP/R jest trwałym, wydajnym towarzyszem w intensywnych, wielozmianowych operacjach.

Specyfikacje

MODELNOMINAL CAPACITY (KG)LOAD CENTRE (MM)TRUCK WIDTH (MM)
PTP/R 2002000600740
PTP/R 2502500600740