Wózki widłowe

SRS

Podnośnik do jazdy

Li-ION

24 V

Napięcie

2.0 t

Max udźwig

Wszechstronny i kompaktowy

Wózki do układania w stosy są używane głównie do układania palet na różnych wysokościach, ale są to bardzo wszechstronne maszyny i doskonale nadają się do przemieszczania palet w magazynie. Nasze wózki widłowe dla pieszych zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii i użyteczności.

SRS oferuje szeroką gamę możliwych opcji i różnych pojemności, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu zadań: od ciężkich zadań przemysłowych do lekkich prac przeładunkowych, od intensywnej pracy zmianowej 24/7 po użytkowanie przerywane. W przypadku zastosowań wielozmianowych akumulator jest umieszczony na rolkach, co umożliwia szybką i łatwą wymianę na boki.

Wąskie podwozie pozwala operatorowi podnosić i ustawiać palety w bardzo ciasnych przestrzeniach – co jest szczególnie ważne w produkcji i innych ciasnych miejscach. Zaokrąglone krawędzie minimalizują również ryzyko uszkodzenia towaru. Dostępna jest nawet konfiguracja z podwójną paletą dla użytkowników, którzy chcą zmaksymalizować wydajność i produktywność.

Składana platforma operatora zapewnia doskonałe tłumienie drgań, a operator jest chroniony przez składane pręty ochronne (opcjonalne), umożliwiające pokonywanie długich dystansów i wydłużone cykle robocze. Opcjonalnie dostępnych jest kilka stałych platform. Niskie podwozie zapobiega urazom stóp, a kompaktowa konstrukcja wraz ze wspomaganiem kierownicy (opcja) ułatwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach.

Specyfikacje

MODELNOMINAL CAPACITY (KG)LOAD CENTRE (MM)MAX LIFT HEIGHT (MM)
SRS12507704190 / 5400