Wysokie składowanie

RTF

FOUR-WAY DIRECTIONAL REACH TRUCK

lI-ion

48 V

Napięcie

2.5 t

Max udźwig

Najwyższy komfort operatora

Ograniczając korytarze do minimum, potężny wielokierunkowy wózek wysokiego składowania RTF oferuje elastyczną obsługę długich i nieporęcznych towarów lub ładunków na paletach – z doskonałą ergonomią i komfortem. Wielokierunkowy wózek wysokiego składowania RTF jest idealny do obsługi zarówno długich ładunków, jak i standardowych palet o wysokości podnoszenia do 9,7m.

Wózek można prowadzić precyzyjnie we wszystkich kierunkach, a szerokość korytarza można skrócić do 2,3–3 metrów. Dzięki doskonałemu przyspieszeniu, maksymalnej prędkości 13 km/h i dużej pojemności akumulatora ciężarówka może być prowadzona intensywnie i z maksymalną wydajnością. Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach sprawia, że operator jest jeszcze bardziej produktywny dzięki konstrukcji ProVision z pochyloną ramą w dachu ochronnym, masztem zapewniającym dobrą widoczność i wysoką pozycją siedzącą. Oddzielny stopień i specjalnie zaprojektowany uchwyt na podbiciu ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z wózka, nawet w obuwiu ochronnym.

WYDAJNOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wszystko w wózku wysokiego składowania TCM – od ergonomii po wydajność – dotyczy produktywności. Funkcje obejmują unikalną mini kierownicę TCM i regulowany w zakresie 18° fotel, który minimalizuje zmęczenie podczas długich zmian, z przestronną kabiną zaprojektowaną całkowicie wokół operatora. Wysoce precyzyjna konstrukcja masztu z technologią miękkiego zatrzymania i w pełni amortyzowanym systemem zasięgu przyczyniają się do najwyższej stabilności w każdych warunkach. Pochylenie masztu i intuicyjne sterowanie podnoszeniem dodatkowo ułatwiają załadunek i układanie w stosy na wszystkich wysokościach. Sterowanie kierunkiem bez użycia rąk wykorzystuje akcelerator do zmiany kierunku jazdy, umożliwiając operatorowi użycie prawej ręki do obsługi nawet trzech funkcji hydraulicznych jednocześnie. Mocny silnik 48 V AC zapewnia doskonałe osiągi – jego maksymalna prędkość to 13 km/h. Aby zmaksymalizować produktywność i bezpieczeństwo, TCM Truck Comp

Specyfikacje

MODEL
RTF