Wysokie składowanie

RTL & RTN

Wózek wysokiego składowania o wąskim podwoziu

Elektryczny

48 V

Napięcie

1.4 t

Max udźwig

Najwyższy komfort operatora

Nowa generacja ciężkich wózków wysokiego składowania TCM z wąskim podwoziem podnosi wydajność magazynu na najwyższy poziom. Wózki te, w całości zaprojektowane z myślą o operatorze, zapewniają światowej klasy ergonomię i wygodę oraz dostosują się do Twoich potrzeb operacyjnych.

Zaprojektowane do wykonywania prawie każdego ciężkiego zadania związanego z przeładunkiem materiałów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, wózki TCM RTN i RTL są uniwersalnymi wózkami wysokiego składowania dla tych, którzy wymagają mniejszej powierzchni. Wszystko w wózku wysokiego składowania TCM – od ergonomii po wydajność – dotyczy produktywności. Funkcje, takie jak unikatowa mini kierownica TCM z pływającym podłokietnikiem, elastyczne środowisko operatora, intuicyjne elementy sterujące, odchylany fotel i doskonała widoczność zapewniają operatorowi kontrolę w celu maksymalizacji wydajności i bezpieczeństwa. Wysoce precyzyjna konstrukcja masztu z technologią miękkiego zatrzymania i w pełni amortyzowanym systemem zasięgu przyczyniają się do najwyższej stabilności w każdych warunkach. Pochylenie masztu i intuicyjne sterowanie podnoszeniem dodatkowo ułatwiają załadunek i układanie w stosy na wszystkich wysokościach. Sterowanie kierunkiem bez użycia rąk wykorzystuje akcelerator do zmiany kierunku jazdy, umożliwiając operatorowi użycie prawej ręki do obsługi nawet trzech funkcji hydraulicznych jednocześnie. Mocny silnik 48 V AC zapewnia doskonałe osiągi – jego maksymalna prędkość to 13 km/h.

Aby zmaksymalizować produktywność i bezpieczeństwo, komputer TCM Truck Computer umożliwia dostosowanie wózka wysokiego składowania do umiejętności każdego operatora. Domyślnie maksymalna prędkość wynosi 12,5 km/h, a opcja o dużej mocy zapewnia ciężarówce maksymalną prędkość 14,5 km/h, co czyni serię RT jedną z najszybszych na świecie. Szeroka gama innowacyjnego wyposażenia dodatkowego, takiego jak ASR – Active Spin Reduction, LAS – Level Assistance System, interfejs operatora ErgoLogic, system wymiany akumulatorów Fast Track, hamulce kół nośnych, kamera wideo i kabina chłodni uzupełniają i tak już bogato wyposażony wózek.

Specyfikacje

MODELCAPACITY (KG)LOAD CENTRE (MM)TRUCK WIDTH (MM)
RTL 14014006001120
RTN 14014006001120